O mnie

Jeśli nie znamy się osobiście to pozwól, że opowiem Ci trochę     o sobie. Nazywam się Kasia Dobrowolska i jestem terapeutką manualną i emocjonalną, która zasady swojej pracy mocno opiera o neuronaukę. Takie połączenie pracy z ciałem i emocjami pozwala mi szybko i w skuteczny sposób pozbyć się wielu dolegliwości u moich gabinetowych i online klientów.

Co leczę?

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką dlatego zajmuję się rehabilitacją w dziedzinie ortopedii po urazach i operacjach oraz neurologii , czyli udary oraz wszelkie dyskopatie, zawroty i bóle głowy czy porażenia nerwów.

Moim konikiem stały się bóle przewlekle różnego pochodzenia   w tym psychosomatycznego (choruje ciało a problemy wynikają   z emocji).
To powiodło mnie do jeszcze szerszego spojrzenia na problemy moich pacjentów gdzie dzięki terapii czaszkowo-krzyżowej oraz metodzie EFT leczę nie tylko ciało ale również umysł i duszę :). Dzięki temu moi pacjenci bardzo szybko wracają do zdrowia a przez to również odzyskują kontrolę nad swoim życiem zawodowym i rodzinnym.

Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą